a

Tegoroczna Zbiórka Kalendarzowa

2020/11/22
SZANOWNI MIESZKAŃCY KOŃCZYC WIELKICH!
 
Jak co roku w okresie przedświątecznym składamy Wam życzenia. W tym trudnym dla nas czasie mają one szczególny wyraz. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa zdecydowaliśmy się na inną formę ich przekazania ograniczając do minimum kontakt z Wami. 
Życzą Wam: Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo Szczęścia i Zdrowia w Nowym 2021 Roku tradycyjnie przekazujemy, także kalendarz strażacki.   
Jeżeli uznacie Państwo, że jesteśmy godni Waszego wsparcia możecie to zrobić dokonując darowizny na wskazane w kalendarzu konto bankowe. Środki te możecie, w zeznaniu podatkowym za 2020 rok, odliczyć od dochodu pomniejszając tym samym wysokość podatku. 
Dziękujemy za okazane nam zaufanie. 
 
Druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kończycach Wielkich.