a

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej, eliminacje środowiskowe i gminne

2018/03/06
Nasza młodzież jest już po eliminacjach środowiskowych i gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W eliminacjach środowiskowych w dniu 24.02.2018 r. w trzech kategoriach wiekowych wzięło udział 12 uczestników w tym 10 z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Do etapu gminnego przeszły kolejno:

W GRUPIE I:
1. Wiktoria Żyla;
2. Julia Domin;
3. Piotr Foltyn.

W GRUPIE II:
1. Remigiusz Walica;
2. Jakub Kajzar;
3. Michał Klimosz.

W GRUPIE III:
1. Dawid Sufa.

Etap gminny odbył się 03 marca w remizie OSP Zamarski. Tam do etapu finałowego zaklwalifikował się z naszych reprezentantów tylko Remigiusz Walica z grupy II. Ostatecznie zajął on 2 miejsce przegrywając tylko jednym punktem ze zwyciężczynią tegorocznego turnieju. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się: Agata Żurek (Pogwizdów grupa I), Paulina Pillich (Pogwizdów grupa II), Paulina Chrapek (Hażlach grupa III). Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy udanych kwalifikacji na szczeblu powiatowym.